settingsGiriş Yap | Kayıt olsettings
Menüyü göster

Imac contact

+1 oy
Mrb,

Imac contacta tum adreslerimi girdim, bazı adreslerde name,email,telefon tüm bilgiler mevcut, bazılarında sadece e-mail adresleri, bazılarında ise sadece telefon no var, Icloud a yükledim bu tum adresleri, şimdi Iphone yükleyeceğim. fakat buradaki adreslerden sadece e-mail olan isimlerin Iphone yüklenmesini istemiyorum,Iphone Icloud özelliğini açarsam tüm adresleri alacak doğal olarak, Imacta bulunan bu contact taki adreslerden istediğimi Iphone yükleye bileceğim bir yöntem varmı, yardımlarınızı rica ediyorum
10 Nisan 2012 Mac Ailesi kategorisinde toprakbey Yeni Kullanıcı (140 puan) tarafından soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

+1 oy
Çok kolay bir şekilde bu istediğini yerine getirebilirsin.

 

Adres defteri tercihlerinde iCloud ve Mac adres defterini aktif hale getirin. Mac adres defterindeki tüm kişileri seçip iCloud rehberine kopyalayın. Daha sonra iphone üzerinden veya iCloud rehberinden istemediklerinizi silin. Mac rehberi ve iCloud rehberini ayrı ayrı bu şekilde kullanabilirsiniz. Mac üzerinden de gösterilen rehberi Mac rehberi olarak seçmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. iphone ve Mac,  iCloud rehberi üzerinden sürekli senkronize olur fakat Mac rehberi iphone kaydedilen yeni numaralardan mahrum kalabilir. Bunu da ara sıra iCloud rehberini Mac rehberinin üzerine kopyalayarak güncel olmasını sağlayabilirsiniz. işlem uzun sıkıcı karmaşık fakat imkansız değil.
11 Nisan 2012 cuma.aktas Deneyimli (3,360 puan) tarafından cevaplandı
Çok teşekkür ederim , deneyim bakalım yapabilecekmiyim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
4 Haziran 2024 Watch kategorisinde astrsachn Yeni Kullanıcı (120 puan) tarafından soruldu
Hoş geldiniz,

Sihirli Elma Soru & Cevap ile sorularınıza en kısa zamanda yanıt alabilirsiniz. Sorunuzu sorun ve diğer kullanıcılar cevap versin.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

19,384 soru

22,773 cevap

15,870 yorum

79,614 kullanıcı

...